Ние срдечно добредојде можете да уживате во нашите одлична услуга.

Зошто Изберете нас

Нашите производи имаат добар квалитет и кредит

 • Комплетен сет на професионална опрема, повеќе од 10 искусни инженери, просечната работна возраст на целото растение персоналот е повеќе од 4 години.

  способност за производство и R & D

  Комплетен сет на професионална опрема, повеќе од 10 искусни инженери, просечната работна возраст на целото растение персоналот е повеќе од 4 години.

 • Се надеваме дека ќе се потрудиме за заштита на животната средина додека индустријата се развива брзо. Ние се придржуваат на употребата на еколошки суровини и соработува само со добавувачи кои ги исполнуваат стандардите за емисија.

  концепт за заштита на животната средина

  Се надеваме дека ќе се потрудиме за заштита на животната средина додека индустријата се развива брзо. Ние се придржуваат на употребата на еколошки суровини и соработува само со добавувачи кои ги исполнуваат стандардите за емисија.

 • Ние сме систематски фабрика, помина BSCI, Sedex, Дизни, Walmart, Таргет, ревизии. И, исто така, прифаќаат друг ревизии.

  Ревизија и услуги

  Ние сме систематски фабрика, помина BSCI, Sedex, Дизни, Walmart, Таргет, ревизии. И, исто така, прифаќаат друг ревизии.

популарни

нашите производи

Ние имаме силни технички тим во индустријата, со децении професионално искуство, одлично ниво дизајн, создавање на високо-квалитетни intelligentequipment висока ефикасност.

кои сме ние

Ningbo Charron индустрија копродукции, ООД. Established for many years,has more than 110 employees; the factory covers an area of 7,300 square meters, and the average growth rate of annual turnover is 30%. It has passed the inspections of BSCI, Walmart, Sedex, Disney, etc. Located in Yinzhou District, Ningbo City, it will take only 30 minutes from Ningbo Port to the company. It mainly manufactures various paper products (such as board games, card games, puzzles, stationery, etc.), and it also has a complete supply chain, to provide customers with quality accessories and products (such as toys, plastic products, rubber products, metal products, electronics, etc.)

 • 02
 • 01
 • fasdadfag
 • 04,
 • 98989
 • 05
 • 0454